Peabody Super Swimmers placed third with 417 points, behind Marion with 580 and Hesston with 443, Saturday at a swim meet in Marion.
Boys
8 and younger
25 butterfly: 1. Jefferson Glover; 3. Hunter Navrat.
25 backstroke: 1. Glover.
25 freestyle: 2. Glover.
25 breaststroke: 1. Alex Young.
100 freestyle relay: 2. Navrat, Kael Hutchison, Glover.
9 and 10
100 freestyle: 1. Alex Caldwell.
100 medley relay: 1.Caldwell, Philip Young, Johnathan Glover, Noal Reynolds.
25 butterfly: 3. Caldwell.
25 backstroke: 3. Glover.
25 freestyle: 3. Caldwell.
25 breaststroke: 3. Philip Young.
100 freestyle relay: 2. Caldwell, Young, Jakob Graber, and Jake Partridge.
11 and 12
100 freestyle: 2. Zach Stephey.
200 medley relay: 2. Jordan Anderson, Max Caldwell, Reid Graber, and Julian Craig.
50 butterfly: 3. Graber.
50 backstroke: Stephey.
50 breaststroke: 3. Caldwell.
200 freestyle relay: 3. Anderson, Caldwell, and Graber.
100 individual medley: 2. Graber.
13 and 14
200 medley relay: 2. Austin Reynolds, Bryant Young, and Zach Stephey.
50 butterfly: 3. Bryant Young.
50 backstroke: 1. Reynolds.
50 breaststroke: 3. Reynolds.
200 freestyle relay: 2. Stephey, Reynolds, and Young.
100 individual medley: 2. Reynolds.
15 to 18
100 freestyle: 1. Zachary Preheim; 3. Nicholas Preheim.
200 medley relay: 1. Z. Preheim, Jaydin Hutchison, and N. Preheim.
50 butterfly: 1. Z. Preheim; 2. N. Preheim.
50 backstroke: 1. Z. Preheim; 2. N. Preheim.
50 freestyle: 2. Z. Preheim; 3. N. Preheim.
50 breaststroke: 1. Z. Preheim; 3. Hutchison.
200 freestyle relay: 1. N. Preheim, Hutchison, and Z. Preheim.
100 individual medley: 1. Z. Preheim; 2. N. Preheim.
Girls
8 and younger
25 butterfly: 2. Lexi Davis.
25 backstroke: 2. Davis.
25 freestyle: 2. Davis.
25 breaststroke: 2. Davis.
9 and 10
100 freestyle: 1. Kallie Hutchison.
100 medley relay: 3. Hutchison, Lexi Schreiber, and Sarah Spencer.
25 freestyle: 3. Hutchison.
25 breaststroke: 2. Schreiber.
100 freestyle relay: 3. Hutchison, Hadlye Clark, and Schreiber.
13 and 14
100 freestyle: 3. Mallory Harris.
200 medley relay: 2. Desiree Wittig, Anna Lubbers, Harris, and Raegan Schreiber.
50 butterfly: 3. Harris.
50 freestyle: 2. Schreiber.
50 breaststroke: 2. Schreiber; 3. Lubbers.
200 freestyle relay: 3. Harris, Wittig, Lubbers, and Schreiber.
100 individual medley: 2. Schreiber.
15 to 18
200 medley relay: 1. April Newfield, Mackenzie Young, Lily Harris, and Lexi Anderson.
50 backstroke: 3. Young.
50 breaststroke: 2. Young.
200 freestyle relay: 3. Young, Newfield, Harris, and Anderson.
100 individual medley: 3. Young.